Ağrı Hamur Karot, Beton Kesme, Beton Delme İşleri

AS Karot Ağrı Hamur'da tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. AS Karot Ağrı Hamur'un karot, beton kesimi, bina/inşaat/duvar ihtiyaçlarında ucuz ve kaliteli işçilik ile 7/24 hizmetindedir.

AS Karot firması Ağrı Hamur'da bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok il ve ilçede çalışmalar yapan firmamız Ağrı Hamur için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

Hamur Karot

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

Karot işi inşaat sektörünün vazgeçilmez ayaklarından biridir. Büyüyen sektörde bu konuda alınan hizmetin kalitesi ve maliyeti oldukça önemlidir. Firmamız Ağrı Hamur karot hizmetleri konusunda oldukça hassastır, temiz ve kaliteli işçilik, ekonomik maliyetlerle ucuz karot beton kesme delme çalışması yapmaktadır.

İnşaat dışındaki karot beton delmebeton kesme ihtiyaçlarınızda da firmamız hizmete hazırdır. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, vs. tüm karot gereksinimlerinizde Ağrı Hamur'da sizlere en iyi şekilde yardım etmek üzere iletişim kurabileceğiniz AS Karot firması hazırdır.

Ağrı Hamur

Ağrı Hamur'da iseniz ve Hamur'da karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 Hamur'un hizmetindedir.

As Karot
0 532 069 94 26
Yazılım ve Tasarım
Tekin Medya