Ağrı Karot, Beton Kesme, Beton Delme İşleri

AS Karot Ağrı'da tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. AS Karot Ağrı'nın karot, beton kesimi, bina/inşaat/duvar ihtiyaçlarında ucuz ve kaliteli işçilik ile 7/24 hizmetindedir.

AS Karot firması Ağrı'da bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız Ağrı için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

Ağrı Karot

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

AS Karot olarak Ağrı merkezde olduğu gibi Ağrı'nın tüm ilçelerinde de (Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak) karot çalışması yapmaktayız.

Karot işi inşaat sektörünün vazgeçilmez ayaklarından biridir. Büyüyen sektörde bu konuda alınan hizmetin kalitesi ve maliyeti oldukça önemlidir. Firmamız Ağrı karot hizmetleri konusunda oldukça hassastır, temiz ve kaliteli işçilik, ekonomik maliyetlerle ucuz karot beton kesme delme çalışması yapmaktadır.

İnşaat dışındaki karot beton delme, beton kesme ihtiyaçlarınızda da firmamız hizmete hazırdır. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, vs. tüm karot gereksinimlerinizde Ağrı'da sizlere en iyi şekilde yardım etmek üzere iletişim kurabileceğiniz AS Karot firması hazırdır.

Ağrı

Ağrı'da iseniz ve Ağrı'da karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 Ağrı'nın hizmetindedir.

Bu Şehir İçin Yorum Yaz

Rumuz*
Başlık*
Yorum*

Bu Şehir Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.


Adres: Yavuz Mahallesi Kağızman Caddesi No: 23/D 04100 Merkez / Ağrı

As Karot
0 532 069 94 26
Yazılım ve Tasarım
Tekin Medya