Iğdır Karot, Beton Kesme, Beton Delme İşleri

AS Karot Iğdır'da tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. AS Karot Iğdır'ın karot, beton kesimi, bina/inşaat/duvar ihtiyaçlarında ucuz ve kaliteli işçilik ile 7/24 hizmetindedir.

AS Karot firması Iğdır'da bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız Iğdır için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

Iğdır Karot

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

AS Karot olarak Iğdır merkezde olduğu gibi Iğdır'ın tüm ilçelerinde de (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) karot çalışması yapmaktayız.

Karot işi inşaat sektörünün vazgeçilmez ayaklarından biridir. Büyüyen sektörde bu konuda alınan hizmetin kalitesi ve maliyeti oldukça önemlidir. Firmamız Iğdır karot hizmetleri konusunda oldukça hassastır, temiz ve kaliteli işçilik, ekonomik maliyetlerle ucuz karot beton kesme delme çalışması yapmaktadır.

İnşaat dışındaki karot beton delme, beton kesme ihtiyaçlarınızda da firmamız hizmete hazırdır. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, vs. tüm karot gereksinimlerinizde Iğdır'da sizlere en iyi şekilde yardım etmek üzere iletişim kurabileceğiniz AS Karot firması hazırdır.

Iğdır

Iğdır'da iseniz ve Iğdır'da karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 Iğdır'ın hizmetindedir.

Tüm Referanslar »Iğdır Karot Referansları
Alan Yapı (Ankara, Kars, Iğdır) (Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma)Alan Yapı (Ankara, Kars, Iğdır) (Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma)

Bu Şehir İçin Yorum Yaz

Rumuz*
Başlık*
Yorum*

Bu Şehir Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.


Adres: Söğütlü Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 5 76103 Merkez / Iğdır

As Karot
0 532 069 94 26
Yazılım ve Tasarım
Tekin Medya