İzmir Karot, Beton Kesme, Beton Delme İşleri

AS Karot İzmir'de tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. AS Karot İzmir'in karot, beton kesimi, bina/inşaat/duvar ihtiyaçlarında ucuz ve kaliteli işçilik ile 7/24 hizmetindedir.

AS Karot firması İzmir'de bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız İzmir için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

İzmir Karot

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

AS Karot olarak İzmir merkezde olduğu gibi İzmir'in tüm ilçelerinde de (Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla) karot çalışması yapmaktayız.

Karot işi inşaat sektörünün vazgeçilmez ayaklarından biridir. Büyüyen sektörde bu konuda alınan hizmetin kalitesi ve maliyeti oldukça önemlidir. Firmamız İzmir karot hizmetleri konusunda oldukça hassastır, temiz ve kaliteli işçilik, ekonomik maliyetlerle ucuz karot beton kesme delme çalışması yapmaktadır.

İnşaat dışındaki karot beton delme, beton kesme ihtiyaçlarınızda da firmamız hizmete hazırdır. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, vs. tüm karot gereksinimlerinizde İzmir'de sizlere en iyi şekilde yardım etmek üzere iletişim kurabileceğiniz AS Karot firması hazırdır.

İzmir

İzmir'de iseniz ve İzmir'de karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 İzmir'in hizmetindedir.

Tüm Referanslar »İzmir Karot Referansları
Özdemirler İnşaat (İzmir) (Halatlı Beton Kesme, Kimyasal Dübel)Özdemirler İnşaat (İzmir) (Halatlı Beton Kesme, Kimyasal Dübel)
 
Arı Otomasyon ve Yangın (İzmir) (Beton Delme)Arı Otomasyon ve Yangın (İzmir) (Beton Delme)
 
Barman Teknik (İzmir) (Beton Delme)Barman Teknik (İzmir) (Beton Delme)
 
Biva Mimarlık (İzmir) (Beton Kesme)Biva Mimarlık (İzmir) (Beton Kesme)
 
İKA (İstanbul, İzmir) (Beton Kesme)İKA (İstanbul, İzmir) (Beton Kesme)
 
İmbat Madencilik (İzmir) (Beton Kesme)İmbat Madencilik (İzmir) (Beton Kesme)

Bu Şehir İçin Yorum Yaz

Rumuz*
Başlık*
Yorum*

Bu Şehir Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.


Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Fevzipaşa Bulvarı No: 133/D 35210 Konak / İzmir

As Karot
0 532 069 94 26
Yazılım ve Tasarım
Tekin Medya