Kars Karot, Beton Kesme, Beton Delme İşleri

AS Karot Kars'ta tüm karot işleri, beton kesme, beton delme, filiz ekme alanında hizmet veren bir firmadır. AS Karot Kars'ın karot, beton kesimi, bina/inşaat/duvar ihtiyaçlarında ucuz ve kaliteli işçilik ile 7/24 hizmetindedir.

AS Karot firması Kars'ta bina, inşaat, beton ile ilgili karot sektöründe hizmet vermektedir. Karot sektöründeki deneyimi ile birçok ilde çalışmalar yapan firmamız Kars için de aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

Kars Karot

Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.

AS Karot olarak Kars merkezde olduğu gibi Kars'ın tüm ilçelerinde de (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz) karot çalışması yapmaktayız.

Karot işi inşaat sektörünün vazgeçilmez ayaklarından biridir. Büyüyen sektörde bu konuda alınan hizmetin kalitesi ve maliyeti oldukça önemlidir. Firmamız Kars karot hizmetleri konusunda oldukça hassastır, temiz ve kaliteli işçilik, ekonomik maliyetlerle ucuz karot beton kesme delme çalışması yapmaktadır.

İnşaat dışındaki karot beton delme, beton kesme ihtiyaçlarınızda da firmamız hizmete hazırdır. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, vs. tüm karot gereksinimlerinizde Kars'ta sizlere en iyi şekilde yardım etmek üzere iletişim kurabileceğiniz AS Karot firması hazırdır.

Kars

Kars'ta iseniz ve Kars'ta karot, beton delme ve beton kesimi, çatlak onarımı, tadilat, yıkma, kırma, vb. işiniz varsa bizimle irtibat kurun. Karot firmamız 7/24 Kars'ın hizmetindedir.

Tüm Referanslar »Kars Karot Referansları
Alan Yapı (Ankara, Kars, Iğdır) (Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma)Alan Yapı (Ankara, Kars, Iğdır) (Beton Delme, Beton Kesme, Beton Kırma)

Bu Şehir İçin Yorum Yaz

Rumuz*
Başlık*
Yorum*

Bu Şehir Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.


Adres: Merkez Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 118/F 36100 Merkez / Kars

As Karot
0 532 069 94 26
Yazılım ve Tasarım
Tekin Medya